Zákaznická podpora:info@zdravotal.cz

CNEU MEDICAL Carci Reagent testovací sada

ZDARMAZDARMA
carcireagent foto
1 748 Kč
Skladem (>5 ks)

Testovací sada pro průkaz orientačního množství monohydroxyfenolových metabolitů (tyrosinu) v moči (Laický semikvantitativní test pro sebetestování)(Chemická chromogenní metoda) Tento test je orientační a je nutné výsledek konzultovat s lékařem.

Detailní informace

Lékárny s 31 letou tradicí , DK Klinika 2015
Zkušenosti a tradice
Bohatý sortiment
Bohatý sortiment
a nízké ceny
Odborný personál
Odborný personál
Zkušení lékaři
Zkušení lékaři

Detailní popis produktu

CarciReagent – diagnostický prostředek in vitro pro sebetestování, určen pro detekci monohydroxyfenolových metabolitů (tyrosinu) a jeho orientační množství v moči pacienta (Laický semikvantitativní test pro sebetestování). Více informací včetně odkazů na reference naleznete na www.carcireagent.com Jedná se o chemickou chromogenní metodu. Jde o to, že přítomnost hledané látky v testovaném vzorku je odhalena prostřednictvím chemické reakce, která vyvolá viditelné barevné změny. Výsledek lze poté porovnat s barevnou stupnicí. Diagnostický prostředek in vitro je určen k semikvantitativní detekci orientačního množství monohydroxyfenolových metabolitů (tyrosinu), což znamená, že na základě barevné reakce dle přiložené stupnice (8 možných barev) lze lehce zjistit orientační množství monohydroxyfenolových metabolitů (tyrosinu) v moči pacienta (semikvantitativní – popisující jev částečně kvantitativně, v dohodnuté stupnici, bez přesných čísel a fyzikálních nebo chemických jednotek).

 Nemoc - senzitivita:

maligní nádory  96,70%

poruchy pigmentu 22,10% 

diabetes 21,50%

gastritida 15,10% 

žaludeční vředy 14,10%

tuberkulóza 8,90%

virová hepatitida 8,80%

benigní hyperplazie prostaty 7,10%

zánět žlučníku 7%

zápal plic 6,90%

zánět jícnu 5,40%

zánět tenkého střeva 4,50%

specificita u zdravé populace  99,40% 

 Citlivost testu může být ovlivněna variabilitou složení moče, dietou, diagnózou pacienta či medikací léků, z tohoto důvodu je test pouze orientační a v případě pochybností je vždy nutno provést další specializovaná vyšetření na obsah tyrosinu v moči v rámci konzultace s lékařem. TENTO LAICKÝ TEST JE POUZE ORIENTAČNÍ! Výsledky testu je nutné konzultovat s lékařem. Test je určen k jednorázovému použití. Test je určen pro laické osoby starší 18 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravotnické prostředky
EAN: 0769503987859
PDK: 4904638
Charakteristika: Zdravotnické prostředky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: