Zákaznická podpora:info@zdravotal.cz

Cartinorm + biocolagen

Akce
Značka: Goodwill
499 Kč
Skladem (>5 ks)

Tento přípravek je doporučen především seniorům, sportovcům, osobám vykonávajícím práci vestoje, těžce fyzicky pracujícím a osobám s nadváhou pro zachování zdravých chrupavek a kostí

 

Výhody Cartinorm®+biocollagen
Vysoce účinné složení.
Výborná vstřebatelnost.
Doporučován českými ortopedy.

Detailní informace

Lékárny s 31 letou tradicí , DK Klinika 2015
Zkušenosti a tradice
Bohatý sortiment
Bohatý sortiment
a nízké ceny
Odborný personál
Odborný personál
Zkušení lékaři
Zkušení lékaři

Detailní popis produktu

Tento přípravek je doporučen především seniorům, sportovcům, osobám vykonávajícím práci vestoje, těžce fyzicky pracujícím a osobám s nadváhou pro zachování zdravých
chrupavek a kostí. Vitamin C podporuje přirozenou tvorbu kolagenu nutného pro normální funkci chrupavky a kostí. Glukosamin je přirozenou složkou chrupavky. Chondroitin sulfát je hlavní složkou chrupavky. Přírodní aroma pomeranče, citronu a ananasu, bez cukru.

Proč si vybrat právě Cartinorm + biocollagen:

Kolagen

Bílkovinná látka, základní stavební hmota pojivových tkání. V tělech savců tvoří až 30% všech proteinů. Existuje mnoho typů kolagenu; pro pohybový aparát je důležitý zejména typ I (vyskytuje se hojně v kostech, zubech, šlachách a pokožce) a typ II (vyskytuje se v chrupavkách).

Na trhu je dnes mnoho doplňků stravy, obsahujících kolagen typu I a II, avšak tento kolagen je ve své přirozené formě obtížně vstřebatelný. Proto věda hledala řešení, jak dodat tělu kolagen, který náš organismus dokáže zužitkovat lépe. Tím řešením jsou

 

kolagenní peptidy, získané enzymatickou hydrolýzou kolagenu.

 

Enzymatická hydrolýza

Postup, při kterém dochází k rozkládání molekulárních vazeb mezi velkými kolagenními řetězci. Vzniknou kolagenní peptidy o nízké molekulární hmotnosti, které jsou vysoce biologicky dostupné a tudíž snadněji, rychleji a podstatně více vstřebatelné, než původní kolagen. Některé veřejně publikované zdroje uvádějí, že naše tělo dokáže zužitkovat až 90% kolagenu, dodaného ve formě kolagenních peptidů.

 

Jaké výhody nám biokollagen přináší

Působí příznivě na stav celé škály tkání – klouby, kosti, svaly, pokožka, vlasy, cévy. Pomáhá udržovat jejich dobrý stav a podílí se na jejich revitalizaci.

Přípravek CARTINORM +BIOCOLLAGEN obsahuje 5000mg biokollagenu, což je cca 30-50% doporučené denní dávky. Další část kolagenu by náš organismus měl přijímat z přirozených zdrojů, jako jsou ryby, mořské plody, vaječné bílky a masové či zeleninové vývary.

Nesmíme zapomínat na dostatečný přísun vitamínu C, který kromě jiných užitečných vlastností také podporuje přirozenou tvorbu kolagenu a urychluje jeho zabudovávání do tkání.

Vitamin C podporuje přirozenou tvorbu kolagenu nutného pro normální funkci chrupavky a kostí. Glukosamin je přirozenou složkou chrupavky. Chondroitin sulfát je hlavní složkou chrupavky.
Kolagen je bílkovina pojivové tkáně v chrupavkách, kostech, svalech a vazech. Díky specifické enzymatické hydrolýze je zajištěna lepší biologická dostupnost bioaktivních kolagenových peptidů.

Balení obsahuje 20 sáčků.

Složení Na denní dávku (1 sáček)
Vitamin C 250 mg (312,5 NRV%*)
Bioaktivní kolagenové peptidy 5000 mg
Glukosamin sulfát 1500 mg
Sodná sůl chondroitin sulfátu 800 m
   
   
*NRV%: nutriční referenční hodnota v % pro dospělé  

 

Dávkování a způsob užití
Rozpusťte obsah 1 sáčku v polovině sklenice vody. Je doporučeno užívat po dobu nejméně 3 měsíců. Roztok mohou užívat i osoby s problémy s polykáním.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výživa a dieta
EAN: 5999881267211
PDK: 04052022
Charakteristika: Volně prodejné léky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: